Перманентний макіяж (брови)

ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ (БРОВИ).

Ви хочете завжди бути на висоті та підкреслити свою індивідуальність та ще й заробляти гроші?

Тоді унікальний курс “Перманентний макіяж. Мікроблейдинг” чекає саме на Вас!

ПМ - це один з альтернативних методів татуажу, менш травматичний, який наразі набирає широкої розповсюдженості в індустрії краси.

Базовий курс включає в себе навчання основ ПМ, мікропігментування брів у двох техніках: апарат та маніпула.

Наші переваги - це висококваліфікований склад викладачів+ 90% практичного відпрацювання на моделях. По закінченні курсу ви зможете виконувати пм: волосковою, тіньовою та комбінованою технікою.

Важливо! (авансовий метод вступу) проплата ділиться на дві частини.

По закінченню навчання Школа видає диплом державного зразка.

Забезпечуємо матеріалами та інструментами.

Допомагаємо з працевлаштуванням.

Отримання професійного портфоліо своїх робіт.

5  занять - 7 000 грн

Програма курсу:

Теоретична частина курсу перманентний макіяж.

Ключові поняття перманентного макіяжу. Призначення процедури. Відмінність від татуажу. Показання і протипоказання до процедури. Клієнтська угода на процедуру.Робоче місце майстра:асептика, антисептика .Будова і функції шкіри.  Процес мікропігментування. Реакція шкіри на процедуру, а також можливі реакції організму. Надання першої медичної допомоги при алергічних реакціях. Анестезія, методи і застосування препаратів. Після – процедурний огляд. Огляд обладнання та всіх витратних матеріалів для процедури. Колір в мікропігментації, колористика. Кольоровий круг. Кольорові гармонії. Корекція кольору методом нейтралізації пігменту. Кольоротипи шкіри. Нейтралізація і змішування пігментів. Прогноз колірних змін в часі. Психологія спілкування з клієнтом, проведення консультації. Маркетинг, ціноутворення, собівартість процедури.

 Практична частина курсу перманентний макіяж:

Мікропігментування брів. Корекція і правила формування лінії брів.Будова брови, види. Корекція обличчя за допомогою брів. Побудова ескізу. Особливості проведення процедури. Огляд технік процедури перманентного макіяжу брів ( маніпула та апарат). Виконання пм в трьох техніках: волоскова, тіньова, комбінована.

ГОЛОВНЕ МЕНЮ

ГОЛОВНА

ВІДЕОЗВІТИ

ФОТОЗВІТИ

НАВЧАННЯ

МАЙСТЕР-КЛАСИ

ONLINE-МАГАЗИН

Наші лідери

joomtemp