ГОЛОВНА

ПРО НАС


 

КАЛЕНДАР НАБОРУ


 

НАША КОМАНДА


 

ФОТОЗВІТИ


 

online МАГАЗИН


 

                  

КУРС « ФРЕНЧ ВСТИК – АРОЧНЕ ГЕЛЕВЕ МОДЕЛЮВАННЯ»

(КУРС ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ)

Даний курс дозволяє вивчити сучасну, а саме головне легку техніку виконання «френчу встик». Ідеальна лінія усмішки, сучасні форми (квадрат, мигдаль). Правильна архітектура змодельованих (нарощених) нігтів та шидка корекція – це великий крок у професійному розвитку кожного майстра.  За 3 дня інтенсивного навчання під керівництвом наших професійних викладачів Ваші роботи стануть витонченими, професійними і звичайно швидкими у виконанні.

Важливо! (авансовий метод вступу)

По закінченню навчання Школа видає диплом державного зразка.

Забезпечуємо матеріалами та інструментами.

Допомагаємо з працевлаштуванням.

3 заняття  -  3000 грн.

 

 

Програма курсу:

Перший день: моделювання арочних нігтів по технології «френч встик» по формі квадрат.

Основна теорія (схеми) + практика на моделях. Матеріалознавство: секрети і нюанси роботи желейними гелями. Сучасна архітектура арочних нігтів. Новомодний стиль виконання. Правильна і швидка підготовка натуральних нігтів до моделювання (нарощування0 з використанням фрезера. Сучасна постановка шаблонів відносно типів і видів натуральних нігтів (схеми). Секрети викладки ідеальної лінії усмішки та видовження нігтьового ложа. Робота з білим гелем. Практична робота на моделі.

Другий день: моделювання арочних нігтів по технології «френч встик» по формі овал, мигдаль.

Закріплення теорії + практика на моделях. Нюанси роботи з гелями желе. Швидка та правильна викладка матеріалу по зонам.  Робота вітражними гелями та декором. Правильний та швидкий опил. Практична робота на моделях.

Третій день: корекція арочних нігтів за допомогою фрезера.

Правильний вибір насадок для кожного етапу корекції. Правильний вибір насадок для кожного етапу корекції. Правила переносу лінії усмішки. Підняття та пропилювання нижньої арки. Повне відновлення  архітектури штучного нігтя. Зміна дизайна. Практична робота на моделях.

Користувачі онлайн

Сейчас на сайте 13 гостей и ни одного зарегистрированного

s5 logo

Адреса: м. Чернівці вул.Гайдара 9а   

(в приміщенні колишнього дитячого садочку)   

вхід з вул.Стасюка 22 (біля Альфа банку).

ПІДПИСКА НА НАШІ НОВИНИ

Підпишись на нашу e-mail розсилку та будь в курсі індустрії краси твого міста!(просто введи свою електронну пошту та натисни Go!)

joomtemp